Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

NOWY WÓJT W SPICZYNIE ?

Utworzony przez czas odwagi, 22 września 2014 r. o 21:44
Wkur....wiony napisał:
a może tak niech każdy zajmie się praniem własnych brudów, a nie wpier...dalacie się uje...banymi buciorami w czyjeś życie, zazdrościć to każdy potrafi a robić i tak nie ma komu. na..***acie jeden na drugiego a czy sami jesteście bez winy??? a może by tak zakasać rękawy i wziąść się do roboty, może to by coś zmieniło, bo gębą to każdy z was dobrze pracuje jak widać.
 jak nie umia pomoc to przynajmniej niech nie przeszkadzaja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To było mienie publiczne nas wszystkich, prawdziwy fundator Erazm Plewiński przekazał ją lokalnej społeczności na cele edukacyjne, szkoła przetrwała sanację, okupację i PRL dopiero  nieudolna władza samorządowa przetrwoniła cały majątek  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrozum TO WYBRANI PRZEZ NAS RADNI POWIATOWI  ZDZICHO I PAWEŁ precz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak sie glosuje przez dwadziescia lat na tych samych wojtow radnych isoltysow to sa efekty jak ztym palacem takich rzeczy jest wiecej i aby do celu to nic ze po trupach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niezależne łęczyńskie media piszą że się nie pomyliliśmy :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w gminie nic sie niezmienilo oprocz wojta a to zamalo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno nowy szykuje sie z kijan, w***y o stołek wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******spiczyn.pl/aktualnosci/n,41012,spotkanie-informacyjne-rozwoj-przedsiebiorczosci-na-obszarze-lokalnej-grupy-dzialania-kraina-wokol-lublina.html no ,i po diabła nam to jak nas tam nie ma , baranico, czy tam pisze spiczyn?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znowu się babie polątało gdzie jest, solarium wali w łeb
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kratna woko spiczyna przerosla a mysla o lublinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cos mi sie wydaje, ze Pani Wojt jest zbędna. Z-ca gminę oporzadza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RADNI TEZ NICZEGO SOBIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rolnik napisał:
Cos mi sie wydaje, ze Pani Wojt jest zbędna. Z-ca gminę oporzadza.
 Tak, ma o wiele wyższe pobory, obydwie są w konflikcie, a tak naprawde to kto zyskał na zmianie wójta? obie sąsiadki i gdzieś tam kierowca zstał dyrektorem, synowa z woznej sekretarką... sami swoi, nic nowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno tu nie zaglądałem ale widzę, że forum dalej istnieje.. dalej te same problemy, dyskusja o tych samych ludziach, itd. Może w nadchodzących wyborach coś wreszcie zmienimy? Ludzie weźcie się zorganizujcie wreszcie i przestańcie jęczeć. Potrzebujecie niezależnego kandydata? rozejrzyjcie się trochę. Jest wiele osób które się tu sprowadziły i nie są związane z lokalnymi decydentami. Zaproponujcie im bycie radnym, czy inną funkcję. Koniecznie chcecie mieć tam "swojego". Bo tak najlepiej. Może właśnie nie. Może właśnie trzeba kogoś z poza układu? Nie związanego z PSL i PIS czy innym cholerstwem. Wiem, wiem, nie masz układów nic nie załatwisz w starostwie czy gdzieś indziej. Pewnie na początku nie załatwi ale z czasem da radę. Dziwi mnie tylko to nagromadzenie znajomków, rodzin, ciotek stryjków w tej gminie. Wam się to podoba?  Zawsze byłem przeciwny różnym wynaturzeniom i takim tam np gejom, ale jak widzę jak sobie poradził Pan Biedroń, to tak naprawdę zaczęło mnie walić to że jest gejem. Jego sprawa, jego zycie.  Dał radę ogarnąć ten urząd i za to go sznuję.Większość nie dawała mu szans, włącznie ze mną a jednak mu wyszło. Ale do tego trzeba charakteru i uporu.  Tu potrzebny jest ktoś podobny, nie mówię że odrazu gej, zjedli by go, ale ktoś charakterny i uparty w dążeniu do celu, co poradziłby sobie z tymi rodzinnymi koneksjami.  Jest wielu młodych ludzi mających pomsły na życie i chcących się uczyć i pracować, może czas by miotła wymiotła tą stajnię?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz trochę rację, ale tak na poważnie to ja nie wiem jaka formacja rządzi Spiczynem i z kim trzyma nasza wójcinka, napewno rada gminy jest pod wpływem swojej przewodniczącej,  czyli dobrze nie będzie, niestety 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolina napisał:
masz trochę rację, ale tak na poważnie to ja nie wiem jaka formacja rządzi Spiczynem i z kim trzyma nasza wójcinka, napewno rada gminy jest pod wpływem swojej przewodniczącej,  czyli dobrze nie będzie, niestety
 a co Ci wadzi ta Przewodnicząca? dobrze, zże kasy pilnują z radnymi bo ta płaci za ścięcie drzewa i  drugi raz żeby go ktoś zabrał - SZOK, ile kasy wydała projekty koncepcji lokalu Gimnazjum, straznicy OSP Charlęż, czy koncepcji Zawieprzyc, nie masz pojęcia, zobacz umowy z 3-ch lat, radca prawny biezrze kase za nic i jego kumpel podpity przychodzi tylko po kasę za bezpieczeństwo informatyczne, a gdzie majatek za 600 tys, z sobieskiego, Gmina Wólka ma altany jak ta lala, a Spiczyn próchno. Ktos kto nigdy nie zarobił kasy nie zarządzi taką gminą, ktoś kto przesiedział nad kanapkami cały dzień i liczyl na kalkulatorze ołówkiem bo pazury przeszkadzały nide nauczy sie juz pracować, ktoś kto całe życie kłamał nigdy nie będzie dążył do prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz nawet tego nie robi. Ale kanapkami nadal sie opycha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszna  jest prawda o naszej gminie 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna nie potrafi drugiej zazdroszczą , że potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gosc napisał:
straszna  jest prawda o naszej gminie
 a jaka? ja tu tylko nocuję nie wiem, chętnie coś się dowiem, bo niedługo wybory, raz brałem zaświadczenie z mpzp to mi wystarczy, żałowalem, że tu się osiedliłem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...